BABAOĞLU EĞİTİM KURUMLARINDAN ZİRVEYİ HEDEFLEYEN ÖĞRENCİLERE BİR FIRSAT…Karaman’ın en köklü eğitim kurumlarından olan Babaoğlu Eğitim Kurumları, yeni öğrencileriyle tanışmaya hazırlanıyor.
Eğitim-öğretim anlayışıyla, sahip olduğu fiziki ve teknolojik altyapı ve imkânlarıyla Karaman’ın en modern eğitim yuvalarından biri olan Babaoğlu Eğitim Kurumlarında 4. sınıf öğrencilerine yönelik 10 Mart Çarşamba günü saat 13.30’da bursluluk sınavı yapılacak.
10 Mart Çarşamba günü yüz yüze gerçekleştirilecek olan “Babaoğlu Giriş Sınavı”nda 4. Sınıf öğrencileri hem bugüne kadar edindikleri kazanımları deneme fırsatı bulacaklar hem de ortaokul yaşamları boyunca 4 yıl yararlanabilecekleri %100’e varan burs kazanma imkânına sahip olacaklar.
‘Babaoğlu Giriş Sınavı’ başvuruları okulun web sitesinden yapılabilecek.
‘Okulum Temiz Belgesi’ sahibi olan Babaoğlu Eğitim Kurumlarından yapılan açıklamada 10 Mart’ta uygulanacak olan sınavın; Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ‘COVİD-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi’ndeki hususlar dikkate alınarak pandemi önlemleri alınmış, seyreltilmiş sınıflarda yüz yüze gerçekleştirileceği vurgulanmıştır.
Sınav günü 12.30 – 13.00 saatleri arasında;
Abdurrahim Karakoç İlkokulu,
Gazi Mustafa Kemal İlkokulu,
Piri Reis İlkokulu,
Kale İlkokulu,
Yem Sanayi İlkokulu,
Dr. Sadık Ahmet İlkokulu,
Yılmaz Babaoğlu İlkokulu,
Mevlana İlkokulu,
Yavuz Sultan Selim İlkokulu,
Toki İlkokulu, 
Vali Ali Akan ilkokulu,
85. Yıl Milli Egemenlik İlkokulu,
Mehmet Çavaş İlkokulu
Karamanoğlu Mehmet Bey İlkokulu 
önünden ücretsiz servislerimiz hareket edecek olup , sınav bitiminde öğrenciler tekrar aynı noktalara bırakılacaktır.
 
 
Üste Çık